Helaas, dit pand is verkocht!

Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.

Schrijf u in

PLAN NU UW BEZOEK OP Zat 29/05/2021 van 10 u-17 u en breng ter plaatse en onder gesloten omslag uw bod uit in de vorm van een aankoopbelofte met als instelprijs 650.000€ voor het geheel. Alle juridische info is voorhanden ter plaatse en kan op voorhand (op aanvraag) bezorgd worden. De omslagen worden geopend zaterdag 29/05 om 17u30 u in het kantoor van Optimmo te Zulte. De eigenaar beslist vervolgens om 1 van de biedingen al dan niet te aanvaarden. Om uw bod goed voor te bereiden, neem contact op met Optimmo (gregory@opt-immo.be).

Deze prachtige opbrengsteigendom in hartje Gent heeft 3 mooie en kwalitatieve studio's die volledig gerenoveerd zijn in 2014. De studio's zijn vergund voor studentenverhuur zonder domicilie. Elke studio is voorzien van een eigen keuken en een eigen badkamer. Goed onderhouden eigendom die altijd verhuurd is geweest. Gunstige EPC waardes (170 - 257 kWh/m²). De studio’s zijn eigentijds en charmant ingericht en hoogwaardig afgewerkt op een manier die de middelmaat ruim overstijgt. Het pand ligt vlakbij het Sint-Pietersplein, hogescholen & universiteiten, kortom ideaal voor alles wat een student wenst. Een uiterst vlotte bereikbaarheid door de verbinding met de Charles de Kerchovelaan en het openbaar vervoer. Het station is op 10 min wandelen.
Het gebouw beschikt ook over een kleine gemeenschappelijke kelder. De entiteiten worden niet apart verkocht.

Studio 001 (gelijkvloers):
- Bestaande uit 4 ruimtes
- Slaapruimte, leefruimte, keuken en badkamer ( met toilet )
- Huurprijs €550/maand
- EPC 257 kWh/m²

Studio 101 (1ste verdieping):
- Bestaande uit 3 ruimtes
- Leefruimte met hoogslaper, keuken en badkamer ( met toilet )
- Huurprijs €650/maand
- EPC 187 kWh/m²

Studio 201 (2de verdieping):
- Bestaande uit 4 ruimtes (duplex studio)
- Leefruimte en keuken op het 1ste verdiep, slaapruimte en badkamer ( met toilet ) op het 2de verdiep
- Huurprijs €870/maand
- EPC 170 kWh/m²

Totale huuropbrengst : 2.070€/maand of 24.840€/jaar

Algemeen

Adres:Prudens Van Duyseplein 2
Gent
Referentie:001, 101 en 201
Vraagprijs:Verkocht
Type:Opbrengsteigendom
Beschikbaar vanaf:In overleg
Ligging:In centrum, Stad, Stad centrum, Aan park
Perceeloppervlakte:40 m²
Perceelbreedte:4,98 m
Perceeldiepte:11,08 m
Bebouwde opp.:40 m²
Bewoonbare opp.:105 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:1978
Renovatiejaar:2014
Gevelbreedte:4,98 m
Bouwlagen:4
Algemene staat:Instapklaar

Indeling

Kelder:8 m²

Comfort

Winkel:Ja
School:Ja
Snelweg:Ja
Bank:Ja
Ontspanning:Ja
Restaurant:Ja
Internet:Ja

Wettelijke gegevens

Overstromingsgevoelig:Niet meegedeeld
Overstromingsgebied:Niet meegedeeld
Erfgoed:Niet meegedeeld

Verkocht


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Verkocht

Verkocht