Deze belle epoque herenwoning van de bourgeoisie deed tot enkele jaren terug een lange tijd dienst als dokterspraktijk.
Door deze uitzonderlijke functies, bestaat de woning uit twee entiteiten die ideaal gebruikt kunnen worden als gezins- of opbrengstenwoning (vakantieverhuur of B&B).

In het pand zijn heel wat authentieke kenmerken bewaard gebleven, waardoor dit tot unieke renovatie uitkomsten kan leiden.

De woning is als volgt opgebouwd;

gelijkvloers:
Entree met statig dubbele frontdeur die uitgeeft op het kabinet met Carrara-marmeren schouw, hoge plafonds (3,20m) en originele kroonlijsting. Het kabinet mond uit via een dubbele pronkdeur met geëtst gezandstraald glas met pauwmotief die uitkomt op de keuken met kookeiland. Vervolgens een zithoek met een groot schuifraam die toegang geeft tot de binnentuin. Tenslotte is er een apart toilet met aansluitende badkamer welke voorzien is van ligbad en prachtige commode met dubbele lavabo.

Tweede verdiep:
Grote woonkamer met marmeren schouw, ruime keuken en een tweede badkamer met douche en toilet. De wandtegels zijn ingekleurd melkglas en heeft eveneens een geëtst gezandstraalde deur.

Derde verdiep:
Bestaat uit drie ruime slaapkamers met parketbevloering waarvan één ruimte ingericht is met een derde toilet en badkamermeubel.

Vierde verdiep:
Logeerkamer met laminaatbevloering.

Deze woning werd onlangs gerenoveer, hierdoor is het EPC niet meer up-to-date. Alle ramen werden vervangen door PVC-ramen met dubbele beglazing. Bovendien is de elektriciteit volledig vernieuwd en conform verklaard.

Perceelopp.
72 m²
Woonopp.
287 m²
Slaapkamers
5
Tuin
Ja

Algemeen

Adres:Dwarsstraat 22
Knokke-Heist
Referentie:Dwarsstraat 22, 8301 Knokke
Vraagprijs:€ 535.000
Type:Woning
Beschikbaar vanaf:Bij akte
Perceeloppervlakte:72 m²
Bewoonbare opp.:287 m²
Type constructie:Baksteen
Bouwjaar:1925
Renovatiejaar:2008
Bouwlagen:4

Indeling

Slaapkamers:5
Badkamers:2
WC:3
Woonkamer:Ja
Keuken:Ja
Tuin:Ja
Tuin oriëntatie:Zuid

Comfort

Winkel:Ja
School:Ja
Snelweg:Ja
Bank:Ja
Ontspanning:Ja
Restaurant:Ja
Raamwerk:PVC
Dak:Zadeldak
Beglazing:Dubbel
Verwarming:Gaskachels
Isolatie:Dakisolatie

Wettelijke gegevens

Niet geïndexeerd K.I.:€ 742
Kadastrale benaming:tussenwoning
Kadastrale Oppervlakte:72 m²
EPC Certificaat Nr.:20150823-0001786684-1
EPC Index:454,00KWh/m²/jaar
Stedenbouwkundige vergunning:Neen
Voorkooprecht:Neen
Stedenbouwkundige bestemming:Woongebied
Dagvaarding en herstelvordering:Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Overstromingsgebied:Geen afgebakende zones
Overstromingskans perceel (P-score):A
Overstromingskans gebouw (G-score):A
Erfgoed:Geen beschermd erfgoed
Knokke-Heist 8301
Dwarsstraat 22

€ 535 000


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Knokke-Heist 8301
Dwarsstraat 22

€ 535 000

Knokke-Heist 8301
Dwarsstraat 22

€ 535 000